Rozpoczęcie REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH w naszej parafii nastąpi w najbliższy czwartek – 30.03.2017r.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Stanisław Prończuk z klasy 5c został Laureatem

Szanowni Rodzice w dniu 28 marca 2017r. (wtorek) Dyrekcja szkoły, Wychowawcy oraz Nauczyciele zapraszają na zebrania.

W dniu 23 marca 2017r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w pierwszym dniu zajęć Uniwersytetu Dziecięcego UMCS w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym.

Jak co roku w marcu gościliśmy dzieci z okolicznych przedszkoli. Przedszkolaki z 5,7,8 i 18 obejrzały przedstawienie pt. "Cyrkowe przedstawienie" przygotowane przez grupę 0a Galeria foto

W dniu 13 marca w Opolu Lubelskim odbył się finał Rejonu w mini siatkówce dziewcząt, Galeria foto

W dniu 1 marca 2017r. w naszej szkole odbył się turniej piłki ręcznej dziwecząt o Mistrzostwo Puław.