Wakacje 2018

zakonczenie rok szk 2018

Serdecznie zapraszamy na Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018, które odbędzie się dnia 22 czerwca 2018r. w następującym porządku:

wakacje

Już za kilka dni uczniowie rozpoczną tak długo wyczekiwane wakacje. Będzie to czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. Niestety, właśnie wtedy wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Dlatego przypominamy o tym, na jakie niebezpieczeństwa zwracać szczególna uwagę i jak unikać zagrożeń.

Magiczne Ogrody

Na koniec roku szkolnego 2017/2018 nasze "Zeróweczki" uczestniczyły w wycieczce do bajkowej krainy „Magicznych Ogrodów” - parku tematycznego w Janowcu k. Kazimierza Dolnego.

zebranie organizacyjne 2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach

Warsztaty Zdrowo 0

Lebe gesund! to tytuł, już ostatnich w tym roku szkolnym warsztatów językowych, w których uczestniczyły klasy 7a, b i c.

dobry start1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych,czy odzieży na nowy rok szkolny.

4C etwinning

Uczniowie klasy 4 c z opiekunem p. Beatą Wójcik zakończyli w tym tygodniu międzynarodowy projekt „Lets explore our cultural heritage!”

nagroda Starosty

14 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Starosty Puławskiego