STRONA GŁÓWNA
Nasza oferta edukacyjna
Nasza Szkoła
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat w pływaniu
Pracownia Komputerowa

 

 

 
Dnia 25 maja 2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w mini piłkę nożną.


W dniu 23 maja 2017r. reprezentacja dziewcząt i chłopców pod opieką Pani Agnieszki Kruk i Pana Macieja Króla brała udział w Wojwódzkich zawodach w czwórboju LA w Zamościu.W środę 17 maja przeprowadzona została część praktyczna egzaminu na kartę rowerową. Uczniowie, którzy wcześniej wykazali Galeria fotoW dniu 19 maja 2017r. odbyły się Mistrzostwa Puław w piłkę nożną. Nasza drużyna pod opieką Pana Marka Nowaka wygrała turniej i wywalczyła I miejsce


Szanowni Rodzice Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele zapraszają na konsultacje w dniu 23 maja 2017r. (wtorek)


Wielkim sukcesem zakończył się start drużyny dziewcząt z naszej szkoły w Rejonowych Zawodach w Czwórboju LA, który odbył się 17 maja 2017r. na stadionie MOSiR w Puławach.


Wielkim sukcesem zakończył się start drużyny chłopców z naszej szkoły w Rejonowych Zawodach w Czwórboju LA, który odbył się 17 maja 2017r. na stadionie MOSiR w Puławach.


W ramach akcji "Bezpieczeństwo w Sieci" wśród uczniów naszej szkoły został przeprowadzony cykl zajęć poświęconych m.inn. zagrożeniom płynącym z Internetu.


Dnia 16 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Puławski Park Naukowo Technologiczny i w ramach Uniwersytetu Dziecięcego UMCS

© 2009 by Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach | A&S